ZEYBEK: AYRI DURMADIK, DURMAYACAĞIZ...

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorunları yerinde tespit ediyor, her fırsatta mahalli idarecilerimiz olan muhtarlarımızla mahallelerinde bir araya geliyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Karşıyaka Mahallesi’ni ziyaret etti

11:20:00 | 2021-07-10

 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorunları yerinde tespit ediyor, her fırsatta mahalli idarecilerimiz olan muhtarlarımızla mahallelerinde bir araya geliyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Karşıyaka Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkanımız Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve Belediyemiz Birim Müdürleri ile birlikte Karşıyaka Mahallesi sakinleri ve Muhtar İsmail Şahin ile buluştu.

BAŞKANIMIZ ZEYBEK SORUNLARI YERİNDE ÇÖZÜYOR

     Mahalle camisinde Cuma namazını eda eden Başkanımız Mehmet Zeybek ve Vekilimiz İbrahim Yurdunuseven; Karşıyaka Mahallesi’nde yapılmış olan yatırımları yerinde incelerken vatandaşlar ile de hasbihal etti. Ziyarette; Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile ekiplerimiz tarafından kazandırılan yatırımlar ele alınırken mahallelinin de talepleri istişare edildi. Hem seçim vaatlerinin hem de verilen sözlerin tutulduğunu aktaran Karşıyaka Mahalle Muhtarı İsmail Şahin Başkanımız Zeybek ve ekibine teşekkür etti. Şahin; “Başkanımız ve Vekilimizden Allah razı olsun. Mahallemiz adına istek ve taleplerimizi Başkanımıza ilettik. Bu isteklerin karşılanacağı sözünü aldık. Başkanımızın bugüne kadar mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

“HİZMET DEMEK AK PARTİ DEMEK”

     Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven; Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in vatandaşlarla her zaman iç içe olduğunu, talep ve sorunları yerinde çözüme kavuşturma hedefi ile ziyaretler yaptığına dikkat çekerek; “Belediye Başkanımız ile birlikte mahalle turlarına devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi’ne ikinci ziyaretimizi gerçekleştirdik. Problemleri yerinde tespit ediyor ve Sayın Başkanımızın talimatları ile de hemen müdahale ederek en kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz. Biz hizmet için varız; hizmet demek AK Parti demek. Vatandaşlarımız ile her zaman bir ve beraberiz.” ifadelerini kullandı. 

“BELEDİYEMİZİ ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ”

     Hemşerileri ile iç içe olmaktan ve bir araya gelmekten geri durmadıklarını vurgulayan Başkanımız Mehmet Zeybek ise “Göreve geldiğimiz andan itibaren halkımıza söz vermiştik; Belediyemizi ortak akılla yöneteceğiz diye. Hiçbir zaman da halkımızdan ayrı durmadık, imkanlar dahilinde vekillerimiz, il ve ilçe başkanlarımız ile birlikte mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Birim Müdürlerimiz ile beraber problemleri mahallinde dinleyip mahallinde çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Şu ana kadar 58 mahallemizin tamamını ziyaret ettim, yeniden turlarımıza başladık. Halkımız ile bir arada olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 
ETİKET :  

Tümü