HALK ERDOĞAN'A GÜVENİYOR..

Milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini belirterek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay: “Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanımız dosta güven, düşmana korku veriyor” dedi.

12:15:05 | 2021-12-31

Milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini belirterek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay:  “Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanımız dosta güven, düşmana korku veriyor” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, partisinin Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yılsonu değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini belirterek, “Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanımız dosta güven, düşmana korku veriyor” dedi. Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in açış konuşmasıyla başlayan toplantıya AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve diğer ilgililer katıldı.

‘MİLLET ERDOĞAN’A GÜVENİYOR’

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın millete güven verdiğini söyledi. Uluçay, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘Ne yaptığımızı biliyoruz. Niçin yaptığımızı biliyoruz. Nasıl yapacağımızı biliyoruz. Nereye ulaşacağımızı biliyoruz’ dediğinde piyasalar bu mesajı ‘güven’ olarak alıyor ve olumlu bir cevap veriyor. Dolar 18,50’den düşmeye başlayarak 11,80’e kadar iniyor. O gün konuşan CHP’nin genel başkanı olsaydı millet güler geçerdi. Şükür ki Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanımız ile imanlı milletimizin dik duruşu; dosta güven, düşmana korku veriyor. İçteki ve dıştaki ihanet şebekelerini en çok rahatsız eden bu duruşumuzdur” dedi.
ETİKET :  

Tümü