DÜNYA AÇILAN BİR MARKA

Afyonkarahisar’da 2022 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan Miralife İnternatinal, temiz Network Marketing modeliyle dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

19:19:42 | 2022-06-21

Afyon’dan dünyaya açılan bir marka MİRALİFE INTERNATIONAL

 

Uzun süredir Network Marketing işinde olan ve ilk firmasını 2020 yılında Ankara da Doctorem İnternational markası ile kuran daha sonra ortaklarına markasını devren Afyonkarahisarlı girişimci iş adamı Turhan Gökpunar, 2022 yılında yeniden kendi markası olan Miralife İnternatinal ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. Firmanın tanıtım lansmanını Afyonkarahiser’da bir termal otelde yaptı. Lansmana İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Antalya, Konya, Manisa, Isparta, Sakarya, Kütahya gibi yurdun birçok yerinden takım liderleri katıldı.

Lansman açılışında konuşan şirket Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Gökpunar, “Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Dünya’da çok prestijli bir meslek, güvenilir bir sektör olarak önemli bir yeri olan Network Marketing işi maalesef ülkemizde hak ettiği yerde değil. Biz de bu sektörde neden daha temiz bir sistem kurulmuyor diye yola çıktık. Temiz Network Marketing yapmak isteyen siz değerli dostlarımızla bir araya geldik. Saygın ve Adaletli bir ticaret modeliyle Anadolu’dan dünyaya yayılan bir markanın ilk liderleri sizler oldunuz. Siz bizim bu yolculuktaki yol arkadaşlarımızsınız” dedi.

Sektörün maalesef ülkemizde kirlendiğini belirten Gökpunar, “Biz başkalarını düzeltemeyiz, düzeltemeyeceğimiz sistemde kirlenmek yerine biz kendimiz yeni temiz ve güvenilir bir sistem kurabiliriz. Bu iş gelişmiş ülkelerde düzgün yapılabildiğine göre bizim ülkemizde de düzgün yapılabilir.  Bu işi düzgün yapacağına inandığımız 100 lideri bir araya getirerek yola çıktık. Ürünlerimizin dünya standartlarında, hatta daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim. 2 Profesör 3 doktor arkadaşımızdan oluşan 5 kişilik Bilim Kurulumuz tarafından arge çalışması yapılarak Güney Kore’de bizim markamızda üretilmiştir. Miralife İnternatinal markasını bir uluslararası marka haline getirmek için ürün kalitemize güvendiğim kadar siz değerli yol arkadaşlarıma da güveniyorum. İnsanların yaşam kalitesini ve hayat standartlarını yükseltmek için ilk günkü heyecanla hep birlikte daha çok çalışmalıyız” diye konuştu.
ETİKET :  

Tümü