ÇİÇEK: "ÖNEMLİ OLAN HİZMETİ ALABİLMELERİ

İlçe ve köy ziyaretlerimde istek ve talepleri, bu doğrultuda yapılan iş ve işlemleri yerinde dinliyor ve kontrol ediyorum.

18:34:12 | 2020-07-08

 Encümen Toplantısı Vali Gökmen Çiçek başkanlığında İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ile İl Encümen Üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Gökmen Çiçek: “İl Özel İdaremiz eliyle Afyonkarahisar genelinde ciddi ve disiplinli çalışmalar neticesinde çok güzel yatırımlar yapılmış. Köylerimizde neredeyse tüm sorunlar çözüme kavuşmuş. Sosyal alanda yapılacak çalışmalar noktasında da devletimizin imkânları çerçevesinde vatandaşlarımıza hizmetler götüreceğiz. İlçe ve köy ziyaretlerimde istek ve talepleri, bu doğrultuda yapılan iş ve işlemleri yerinde dinliyor ve kontrol ediyorum.  Önemli olan husus vatandaşlarımızın devletimizden en iyi hizmeti alabilmeleri. Bunu sağlamak için el birliğiyle gayret edeceğiz. Bu anlamda toplantımızın vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Encümen gündeminde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlandığı toplantı, görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi.
ETİKET :   AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ..

Tümü