CHP DE NELER OLUYOR?

CHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı ile ilgili olarak CHP Genel Merkezi’ne yapılan şikayetlerin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Afyonkarahisar’a gelerek iddiaları araştırdı. Emirdağ ilçe başkanı Barış Can merkez ilçe yönetimindeki kadın yönetim kurulu üyesi hakkında iftira atması üzerine CHP genel başkanı Gülizar biçer Karaca Afyona olayı soruşturma üzere geldi. Afyonkarahisar CHP Başkanından ve yönetiminden konu hakkında açıklama bekleniyor

19:13:08 | 2021-06-19

CHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı ile ilgili olarak CHP Genel Merkezi’ne yapılan şikayetlerin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Afyonkarahisar’a gelerek iddiaları araştırdı. CHP İl Teşkilatı ise dün 3 CHP üyesini partiden ihraç etti

CHP AFYONKARAHİSAR İL YÖNETİMİ NET RAPOR SUNACAK

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ile CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin Afyonkarahisar’a gelerek CHP il Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.
CHP İl Başkanlığı ile ilgili olarak CHP Genel Merkezi’ne yapılan şikayetler hakkında incelemede bulunan CHP Milletvekilleri, partililerin görüşlerini dinlediler. CHP il Yönetimi ile ilgili olarak gündemde olan konular hakkında görüş alış-verişinde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ile CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’in Genel Merkez’e ayrıntılı olarak rapor sunacakları öğrenildi.

EVRENKAYA, BİLİR VE DOĞRU ÜYELİKTEN İHRAÇ
Öte yandan CHP üyeleri Hasan Evrenkaya, Bülent Bilir ve Alev Doğru’nun CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edildikleri bu üç üyenin partiden ihraç edildikleri öğrenildi. Evrenkaya, Bilir ve Doğru’nun “seçilmiş il ve ilçe örgütlerini sosyal medyada karalamayı alışkanlık haline getirmeleri” gerekçesiyle CHP’den ihraç edildikleri belirtiliyor. 

KOCATEPE GAZETESİ
ETİKET :   EVRENKAYA BİLİR DOĞRU

Tümü