BOZKURT’TAN BAŞKENT ZİYARETİ

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi ile başladı. Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr.Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret eden Başkan Bozkurt devam eden ve yeni projeler hakkındaki çalışmaları vekillere iletti. Başkan Bozkurt’un Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinden sonraki durağı Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu. Bakanlıkta Kültür ve Turizm Bakan Yard. Dr. Serdar Çam ile verimli bir toplantı gerçekleştiren Başkan Bozkurt Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının ürünü olan Şuhut Tarihi kitabını Bakan Yardımcısı Çam’a hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam Başkan Bozkurt’a ziyareti için teşekkür etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyareti sonrasında konuşan Başkan Bozkurt “Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam’ı ziyaret edip projelerimizi anlattık. Destekleri için teşekkür ederim. Şuhut’umuz

19:37:08 | 2021-06-19

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi ile başladı. Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr.Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret eden Başkan Bozkurt devam eden ve yeni projeler hakkındaki çalışmaları vekillere iletti.

Başkan Bozkurt’un Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinden sonraki durağı Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu. Bakanlıkta Kültür ve Turizm Bakan Yard. Dr. Serdar Çam ile verimli bir toplantı gerçekleştiren Başkan Bozkurt Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının ürünü olan Şuhut Tarihi kitabını Bakan Yardımcısı Çam’a hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam Başkan Bozkurt’a ziyareti için teşekkür etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyareti sonrasında konuşan Başkan Bozkurt “Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam’ı ziyaret edip projelerimizi anlattık. Destekleri için teşekkür ederim. Şuhut’umuzun güzel yarınları için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

HİSAR GAZETESİ
ETİKET :   RECEP BOZKURT

Tümü